Uluslararası Manavgat Motosiklet festivali 2012 (7-10 Haziran)

Uluslararası Manavgat Motosiklet festivali 2012 (7-10 Haziran) tarihleri arasında gerçekleşecek.
YOLA ÇIKMAK İÇİN HAZIRLANIN!
Deri ceketlerinizi giyin,başınıza kaskınızı takın ve gidon’unuzu ”Uluslararası Manavgat Motorsiklet Festivaline”çevirin.
7-8-9-10 Haziran geceli gündüzlü 4 gün boyunca motosiklet tutkunları için hazırlanan dolu dolu bir programla Türkiye’nin cennetinde buluşuyoruz. Hem de tüm etkinlikler ücretsiz. Motor hastaları, motosiklet tutkunları, bayan motorcular,yarış severler, hıza bayılanlar, kasksız olmaz diyenler,herşeyden vazgeçerim motorumdan asla diyenler.. Bu festivalde herkes sizinle aynı fikirde.. Çadır, karavan, otel konaklama seçenekleri. Konserler, Partiler, Motosiklet Sinemaları, Festival Ateşi, Gösteriler, Doğa sporları, Motor Showları, Yat Turları, Çeşitli Oyunlar… Motosiklet Yarışması, Turnuvalar ve Mangal Partisi….

Neden Manavgat?
Çünkü bu turizm cenneti; mavi bayraklı plajları, yemyeşil ormanları, zengin bitki örtüsü ve canlı çeşitliliğiyle doğa aşıklarına eşsiz deneyimler sunarken, bronz çağına kadar uzanan tarihi ve kültürel dokusuyla da katılımcılara unutulmaz anılar vaadediyor.

Motosiklet tutkunları, macera meraklıları, kaşif ruhlar…
Her türlü ihtiyacınızı karşılayacak, her anı motosiklet ve keyif dolu bir festivale hazır olun. Birbirinden muhteşem showlar, konserler, gün boyu etkinlikler, partiler, dev kortejler ve çadır kurabileceğiniz kamp alanı ile sizlere dolu dolu dört gün yaşatacak festivale katılım ücretsizdir. Rotamız Manavgat!

Daha daha fazlası için..
www.mmkfest.com

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

*Yorum linkleri nofollow'dan arınmış olabilirler.

 

Sponsorlarımız

Motorcuyuz.com Reklam Alanı 125x125 Motorcuyuz.com Reklam Alanı 125x125 Vargonen Cloud Sunucu

Sosyal Ağlar