Motosiklet fuarında müthiç gösteri

İstanbul’da düzenlenen Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı (Eurasia Moto Bike Expo), motosiklet ve bisiklet tutkunlarını ağırlamaya devam ediyor. İstanbul Fuar merkezi’nde organize edilen Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı’nda en yeni motosiklet ve bisiklet modellerinin yanı sıra motosiklet ve bisiklet gösterileri de düzenleniyor.

PFEIFFER VE OHLER’DEN MÜTHİŞ GÖSTERİ

Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı’nda motosiklet ve bisiklet dünyasının yakından takip ettiği iki büyük isim de yer aldı. Serbest Stil Motosiklet Dünya Şampiyonu Chris Pfeiffer ve bisiklet tutkunlarının yakından tanıdığı Thomas Ohler şovlarıyla fuara katılanları büyüledi.

2013 Eurasia Moto Bike Expo, yarın akşama kadar motosiklet ve bisiklet tutkunlarını ağırlayacak.

THOMAS OHLER: “15 SENELİK BİSİKLET TECRÜBEMİ BU SPORA GÖNÜL VERENLERLE PAYLAŞMAK İÇİN BURADAYIM”

29 yaşındaki Avustralyalı profesyonel bisiklet akrobatı Thomas Ohler, DHA’ya yaptığı özel açıklamada, 15 senelik bisiklet tecrübesini bu spora gönül verenlerle paylaşmak için Türkiye’ye geldiğini söyledi.

Ohler, şöyle konuştu;

“Profesyonel bisiklet sürücüsüyüm. Bisiklete meraklı çok çocuk var. Şimdi onlara ekstra bir şeyler göstermenin tam zamanı diye düşünüyorum. 15 senelik bisiklet tecrübemi paylaşmak için burada bulunuyorum.”

motosiklet-gosteri

Kaynak : Spor12

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

*Yorum linkleri nofollow'dan arınmış olabilirler.

 

Sponsorlarımız

Motorcuyuz.com Reklam Alanı 125x125 Motorcuyuz.com Reklam Alanı 125x125 Vargonen Cloud Sunucu

Sosyal Ağlar