Motosiklet Dostu Bariyerler Geliyor

Çeşitli kampanyalar; yürüyüşler, protestolar, imzalar, geçişler, toplanmalar ve hatta isyanlar sonrasında Türkiye nihayet motosiklet dostu bariyerler ile tanışıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) motosiklet dostu yol bariyerleri ile ilgili çalışma başlatıyor. 10.000 metrelik bariyer ihalesi onaylandı.

İBB Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı Yol Bakım Onarım Müdürü Sayın Mehmet Özçelik’in motosiklet kazalarında yaralanmaları en aza indiren özel çift sıra bariyerler ile ilgili çalışmalar yaptığı ve öncelikle riskli virajlardan başlanarak özel bariyerlerin kullanımının başlayacağını öğrenmiş bulunuyoruz. Başta Sayın Mehmet Bey olmak üzere, konuyu gündeme getiren İBB çalışanlarından A. Tuğrul Kaya, Davut Şener, konu ile ilgili çeşitli çalışmalarda bulunan Scooturk.net ve Turkbikers.com motosiklet kulüplerine teşekkür ediyoruz.

Motosiklet dostu bariyer çalışmalarının tüm şehirlerimizde yapılarak tehlikeli bariyerler nedeniyle kötü yaralanma haberlerinin önüne geçilmesi dileğiyle…

 

İBB Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı Yol Bakım Onarım Müdürü Sayın Mehmet Özçelik

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

*Yorum linkleri nofollow'dan arınmış olabilirler.

 

Sponsorlarımız

Motorcuyuz.com Reklam Alanı 125x125 Motorcuyuz.com Reklam Alanı 125x125 Vargonen Cloud Sunucu

Sosyal Ağlar