Hello Afrika – 100 gün – 15.000 km – 11 Ülke – İstanbul – Cape Town

Ve macera başlıyor. Birçok motosiklet tutkunun, gezilerini takip ettiği Rüzgarın İzinde sayfasının sahibi Serkan Söğüt ve Murat Gengiz İstanbul’dan Cape Town’a uzanan yolculuğuna başlıyor. Toplam 11 ülkeden geçerek 100 gün içinde Cape Town ulaşması planlanan bu macerada dolu Afrika turunda Serkan ve Murat’a iyi yolculuklar diliyoruz.

Hello Afrika Turu iki motosikletli maceraperestin İstanbul’dan başlayarak, Afrika kıtasını boydan boya geçip Güney Afrika’da Cape Town’da sonlanacak bir yolculuk projesidir. 100 gün boyunca yapılacak 15.000 kilometrelik seyahat gerek rota seçimi, gerekse yolculuk koşulları yönünden alışılmadık ve sıra dışı bir gezi olacak. Seyahat boyunca Serkan Söğüt ve Murat Cengizi Rüzgarın İzinde websayfasından takip edebilirsiniz.

İstanbul’dan Cape Town’a uzanan 100 gün sürecek olan, 15.000 kilometrelik bir yolculuk, yol boyunca Afrika’nın doğu ve güneyini kapsayan toplam 11 ülkeden geçilmesi planlanıyor.

Ülkeler;

Mısır
Sudan
Etiyopya
Kenya
Uganda
Tanzanya
Malavi
Mozambik
Madagaskar
Lesotho
Güney Afrika

Seyahati Nasıl Takip Edeceksiniz?

Web Sitesileri:
Yolculuk hikayesi, fotoğraf ve videolar ruzgarinizinde.com ve cokokuyancokgezen.com blogları üzerinden internet ortamında paylaşılacak.

Sosyal Medya:
Yol boyunca Facebook ve Twitter üzerinde bulunan “Rüzgarın İzinde” ve “Çok Okuyan Çok Gezen” sayfalarından seyahatin kısa notları, bulunulan yer, fotoğraflar ve önemli olaylar gibi özet bilgileri paylaşılacak.

Serkan Söğüt ve Murat Cengizi aşağıdaki adreslerden takip edebilirsiniz.

Facebook;
Rüzgarın İzinde: http://facebook.com/ruzgarinizinde
Çok Okuyan Çok Gezen: http://facebook.com/Cokokuyancokgezen

Twitter;
Rüzgarın İzinde: http://twitter.com/ruzgarinizinde
Çok Okuyan Çok Gezen: http://twitter.com/Cokgezen

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

*Yorum linkleri nofollow'dan arınmış olabilirler.

 

Sponsorlarımız

Motorcuyuz.com Reklam Alanı 125x125 Motorcuyuz.com Reklam Alanı 125x125 Vargonen Cloud Sunucu

Sosyal Ağlar