Cehennem melekleri adlı motosiklet grubu Türkiye’ye geliyor

Dünya’nın her yerinden toplam 500 kişinin katılacağı ‘Asya Run Partisi’ne sadece Almanya’dan 300 kadar Hells Angels üyesinin katılacağı öğrenildi.

Almanya’da “Cehennem Melekleri” olarak bilinen Hells Angels adlı motosiklet kulübü üyeleri İzmir’de düzenlenecek Asya Run Partisi için Almanya’dan Türkiye’ye gitti.

Kendilerini özgür motosiklet kulübü olarak tanıtan Hells Angels motosiklet kulübü adına konuşan Adem Kılınç ve Selo Atik, “Herkes bizi sabıkalı ve kriminal olaylarla karışmış gözüyle görüyor. Ancak gerçek öyle değil. Bizler özgürlüğü, barışı ve serbestliği seven dünyada meydana gelen doğal afetlere yardım eden Cennet Melekleriyiz” dediler.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Asya Run Partisi’nin sadece Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ta kutlandığını belirten Adem Kılınç, “Partiye dünyanın her yerinden 500’e yakın arkadaşlarımız katılıyor. Sadece Almanya’dan 300 kişi gelecek. Burada yiyor, içiyor, müzik dinliyor, dans edip arkadaşlarla hasret gideriyoruz. Biz Türk kökenli Hells Angels üyeleri olarak vücutlarımıza ve giysilerimize Türk Bayrağı ve Türk motiflerinden oluşan dövmeler yaptırıyoruz” dedi.

Bir süre önce Köln, Krefeld, Viersen ve birçok illerde Hells Angels’e ait dernek ve işyerlerinin polis tarafından basılıp arandığı olaylarına da değinen Adem Kılınç, şunları söyledi: “Alman polisi bize hep ön yargı ile yaklaşmıştır. Bu nedenle işyerlerimiz basılıyor. Kulübümüze üye olan arkadaşlarımız bilinmeyen nedenlerle işten çıkarılıyor. Bizler barış ve yasalardan yanayız.“

Kaynak: Hürriyet
16-07-2012 22:01

1 comment

  1. Avatar Necati Nacak dedi ki:

    Cehennem Melekleri

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

*



Yorum linkleri nofollow'dan arınmış olabilirler.

 

Sponsorlarımız

Motorcuyuz.com Reklam Alanı 125x125 Motorcuyuz.com Reklam Alanı 125x125 Vargonen Cloud Sunucu

Sosyal Ağlar